Про проект AGILE

Через програму Erasmus+ Cooperation Partnership метою AGILE є сприяння розбудові інклюзивних систем вищої освіти, здатних вирішувати поточні кризи біженців за допомогою спільних цінностей, громадянської активності, соціальної участі та визнання навичок у процесі навчання біженців.

Однією з головних цілей Європейського Союзу є посилення інтеграції біженців у суспільство. Здається, що вищі навчальні заклади роблять недостатньо. Ми переконані, що кращий доступ до вищої освіти для біженців є єдиним способом гарантувати кращу інтеграцію в суспільство Європейського Союзу.

Як консорціум із 8 партнерів – 7 вищих навчальних закладів та 1 освітньо-орієнтованого бізнесу – в Європі та Україні, ми беремо участь у цьому проекті протягом 3 років, з грудня 2022 по травень 2025, і ми заохочуємо та винагороджуємо досконалість у навчанні, викладанні та розвиток навичок.

Організовуватимемо круглі столи, опитування, публічні дискусії, одну літню школу, експерименти на локальному рівні, конференції. Ми хочемо залучити до нашої ініціативи якомога більше наукових кіл, а також промисловості та громадянського суспільства. Ми зробимо наші результати відкритими для всіх, щоб поширювати наш передовий досвід.

Слідкуйте за нами в нашій подорожі для підвищення стійкості до криз біженців у вищій освіті.